Buenos Aires
Buenos Aires üzerindeki uçuşlar, canlı
Buenos Aires çevresinde konumunu yayınlayan ve bir alıcının duyduğu her uçak, haritada hareket hâlinde: Buenos Aires/Pistarini Arpt iniş ve kalkışları ve tepeden geçen trafik.
Şu an · itibarıyla
- SAEZ Buenos Aires/Pistarini Arpt, 27 km: 19 °C, rüzgâr 080° yönünden 11 kt, görüş 6+ mil · VFR · 30 dakika önce
Uçuş bul
Şu an havadaki uçaklar. TK1, BAW286, Ryanair deneyin.
Havalimanları
- Buenos Aires/Pistarini ArptEZE · SAEZ · merkeze 27 km
Bilmekte fayda var
- Yalnızca ADS-B yayını yapan uçaklar görünür, o da yalnızca bir alıcının onları duyduğu yerlerde.
- Yakınlaştırıldığında, yaklaşık 250 deniz mili içindeki uçaklar her 15 saniyede bir yenilenir.
Katmanların nasıl çalıştığı, verilerinin nereden geldiği ve neyi söyleyemedikleri: Canlı uçak takibi, Havalimanı hava durumu (METAR), Özel jetler, canlı
Yakındaki diğer yerler
- AvellanedaBuenos Aires eyaleti · Kameralar, Uçuşlar
- LanúsBuenos Aires eyaleti · Kameralar, Uçuşlar
- Lomas de ZamoraBuenos Aires eyaleti · Uçuşlar
- QuilmesBuenos Aires eyaleti · Uçuşlar
- San JustoBuenos Aires eyaleti · Uçuşlar
- Isıdro CasanovaBuenos Aires eyaleti · Uçuşlar
- BerazateguiBuenos Aires eyaleti · Uçuşlar
- Gregorio de LaferrereBuenos Aires eyaleti · Uçuşlar